بهترین افزونه سئو وردپرس wordpress seo yoast

افزونه سئو وردپرس-worspress-seo-yoastبهترین افزونه سئو وردپرس wordpress seo yoast

افزونه وردپرس سئو محبوبترین پلاگین بهینه سازی سایت برای وردپرس است این پلاگین دارای قسمت های مهم و کاربردی است ک در مطالب بعدی تنظیمات کامل این افزونه را توضیح میدیم.

در کل افزونه وردپرس سئو یک افزونه کامل کمکی برای بهینه سازی سایته.. برای مثال با این افزونه میتونین کل متا ها و عنوان های سایتتون رو برای کلمات مد نظرتون تنظیم کنید.. سایت مپ خود را بسازید… کد وبمستر تولز را قرار دهید…راهنمای ارسال پست بهینه یا سئو… و…. امکانات بی شمار دیگر.

Improve your WordPress SEO: Write better content and have a fully optimized WordPress site using the WordPress SEO plugin by Yoast.

شما رو خسته نمیکنم افزونه وردپرس سئو را دانلود کنید و از ان به رتبه اول خود در گوگل برسید.

دانلود افزونه وردپرس سئو WordPress SEO Dwonload دانلود افزونه وردپرس سئو WordPress SEO Dwonload دانلود افزونه وردپرس سئو WordPress SEO Dwonload (اخرین نسخه )

 

 

توضیحات به ترجمه از گوگل ترنسلیت بدون ویرایش برای افزونه یواست از سایت وردپرس او ار جی

ارسال محتوای بهتر با وردپرس جستجوگرها
با استفاده از پیش نمایش قطعه شما می توانید یک رندر از آنچه پست یا صفحه شما می خواهم در نتایج جستجو نگاه ببینید، چه عنوان شما بیش از حد طولانی یا خیلی کوتاه است و توضیحات متا خود را حس می کند در زمینه نتیجه جستجو. به این ترتیب این افزونه به شما کمک خواهد نه تنها رتبه بندی افزایش بلکه از طریق افزایش کلیک برای نتایج جستجو آلی.

صفحه تحلیل
پلاگین وردپرس SEO تحلیل صفحه چک قابلیت چیزهای کوچک و ساده شما ملزم به را فراموش کرده ام. این چک، به عنوان مثال، اگر شما تصاویر را در پست های خود را و اینکه آیا آنها یک تگ ALT حاوی کلمه کلیدی تمرکز که برای ارسال. این نیز چک کند که آیا پست های خود را به اندازه کافی بلند است، اگر شما شرح متا نوشته ام و در صورتی که توضیحات متا شامل کلمه کلیدی تمرکز خود را، اگر شما هر گونه سرفصلهای در پست خود، و غیره و غیره استفاده می شود

این پلاگین همچنین اجازه می دهد تا شما را به ارسال عنوان متا و توضیحات برای تمام رده، تگ و طبقه بندی سفارشی آرشیو خود، به شما گزینه ای برای بهینه سازی بیشتر آن صفحات.

ترکیبی، این افزونه شوید که مطالب خود را به نوع موتورهای جستجو مطالب خواهد شد عشق است باعث!

بهینه سازی موتور فنی وردپرس جستجو
در حالی که خارج از جعبه وردپرس بسیار خوبی برای جستجوگرها است، به آن نیاز دارد برخی از ترفند اینجا و آنجا. این افزونه وردپرس SEO شما را از طریق برخی از تنظیمات مورد نیاز، به عنوان مثال با یادآوری شما را قادر می سازد یکتا بسیار. اما آن را نیز فراتر از آن می رود، به طور خودکار بهینه سازی و قرار دادن تگ های متا و عناصر لینک که گوگل و سایر موتور های جستجو مانند خیلی:

متا و لینک عناصر
با این افزونه وردپرس SEO شما می توانید کنترل که صفحات گوگل نشان می دهد در نتایج جستجو آن و که صفحات آن را نشان نمی دهد. به طور پیش فرض، آن را به موتورهای جستجو به صفحه اول تمام صفحات خود را، از جمله دسته بندی و آرشیو برچسب بگویم، اما فقط صفحات اول در نتایج جستجو نشان می دهد. این بسیار مفید است برای یک کاربر برای پایان دادن به در صفحه سوم “شخصی” خود را رده، درست است؟

وردپرس خود را تنها عناصر لینک متعارف در صفحات تنها نشان می دهد، وردپرس SEO باعث می شود آن خروجی عناصر لینک متعارف در همه جا. گوگل به تازگی اعلام کرد که آنها نیز نگارش = “بعدی” و نگارش = “قبلی” عناصر لینک در بخش سر از آرشیو در صفحه خود استفاده کنید، این افزونه آن اضافه می کند به طور خودکار، [این پست] دیدن (https://yoast.com/ REL-بعدی-قبلی-در صفحه-آرشیو / TITLE = “نگارش = بعدی و نگارش = قبلی برای آرشیو در صفحه”) برای اطلاعات بیشتر.

نقشه سایت XML
افزونه وردپرس SEO Yoast است قابلیت های پیشرفته ترین XML نقشه سایت در هر افزونه وردپرس. هنگامی که شما را علامت بزنید، آن طور خودکار ایجاد نقشه XML و اطلاع گوگل و بینگ از وجود نقشه. این نقشه XML شامل تصاویر در پست و صفحات خود را بیش از حد، به طوری که تصاویر خود را ممکن است بهتر در موتورهای جستجو یافت بیش از حد.

این نقشه سایتها XML حتی در سایت های بزرگ کار می کنند، به دلیل اینکه چگونه آنها ایجاد می شود، با استفاده از یک شاخص نقشه سایت که لینک به زیر نقشه برای هر ۱۰۰۰ پست. آنها همچنین با انواع پست سفارشی و رده بندی سفارشی به طور خودکار کار می کنند، در حالی که شما با دادن گزینه ای برای حذف آن از نقشه سایت XML باید شما را به آرزو.

از آنجا که استفاده از شیوه XSL برای این نقشه سایتها XML، نقشه XML می توان به راحتی قابل خواندن برای چشم انسان بیش از حد، بنابراین شما می توانید چیزهایی را که نباید در وجود داشته باشد نقطه.

بهینه سازی RSS
آیا شما که توسط زداینده outranked؟ به جای لعن در آنها، از آنها استفاده را به نفع خود! با به طور خودکار اضافه کردن یک لینک به آر اس اس خود را با اشاره به مقاله اصلی، شما گفتن موتور جستجو که در آن آنها باید به دنبال اصل. به این ترتیب، این افزونه وردپرس جستجوگرها شانس خود را از رتبه بندی برای کلمات کلیدی انتخاب خود را افزایش و می شود از زداینده در یک شر!

پودرهای سوخاری
اگر موضوع شما سازگار است، و تم های بر اساس پیدایش و یا توسط WooThemes برای مثال اغلب، شما می توانید ساخته شده است در عملکرد موارد جزئی استفاده کنید. این اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد ناوبری آسان است که بزرگ برای هر دو کاربران و موتورهای جستجو و موتورهای جستجو در درک ساختار سایت شما حمایت می کنند.

ساخت تم خود را سازگار است سخت یا نه، این دستورالعمل را بررسی کنید.

ویرایش از شما. htaccess و فایل robots.txt
با استفاده از فایل ساخته شده در ویرایشگر فایل شما می توانید ویرایش وبلاگ وردپرس خود را کافیست یکبار و robots.txt را، به شما دسترسی مستقیم به دو فایل قدرتمند ترین، از دیدگاه جستجوگرها، در وردپرس خود را نصب کنید.

ادغام اجتماعی
جستجوگرها و رسانه های اجتماعی به شدت در هم تنیده، که به همین دلیل این افزونه نیز با اجرای فیس بوک OpenGraph می آید و به زودی نیز برچسب به اشتراک گذاری در + Google پشتیبانی می کند.

چند سایت سازگار
افزونه Yoast SEO، بر خلاف برخی دیگر، به طور کامل چند سایت سازگار است. نقشه سایت XML در تمام تنظیم کار خوب و شما حتی گزینه دارند، در تنظیمات شبکه، برای کپی کردن تنظیمات از یک وبلاگ خود را به دیگری، و یا به وبلاگ به طور پیش فرض به تنظیمات برای یک وبلاگ خاص.

واردات و صادرات قابلیت
اگر شما وبلاگ های متعدد، راه اندازی پلاگین مثل این یکی بر روی همه آنها ممکن است مانند یک وظیفه دلهره آور به نظر می رسد. به جز که این نیست، چرا که آنچه شما می توانید انجام دهید ساده است: شما در تنظیم پلاگین یک بار. بعد از آن شما تنظیمات خود را صادر و به سادگی آنها را در تمام سایت های دیگر خود را وارد کنید. این که ساده است!

قابلیت واردات برای دیگر پلاگین وردپرس جستجوگرها
اگر شما همه در یک جستجوگرها بسته و یا HeadSpace2 قبل از استفاده از این افزونه استفاده می شود، شما ممکن است بخواهید برای واردات تمام عناوین و شرح قدیمی خود را. شما می توانید که به آسانی با استفاده از ساخته شده است در عملکرد واردات. همچنین قابلیت واردات برای برخی از پلاگین های قدیمی تر Yoast مانند روبات متا و پاورقی RSS وجود دارد.

اگر شما نیاز به واردات از دیگر پلاگین SEO به Yoast SEO و یا از یک موضوع مانند پیدایش و یا پایان نامه، شما می توانید این افزونه SEO حمل و نقل داده ها، که به راحتی خواهید خود را در جستجوگرها تبدیل از داده های متا و به مجموعه ای کامل از پلاگین های مانند پلاتین جستجوگرها، جستجوگرها نهایی، عملکرد بالا گرگ SEO و تم مانند پیشرفت، ترکیبی، WooFramework، کاتالیست و غیره

این راهنمای مهاجرت اگر شما هنوز هم سوال در مورد مهاجرت از دیگر پلاگین SEO به وردپرس SEO داشته باشد.

وردپرس جستجوگرها پلاگین در زبان شما!
در حال حاضر یک پروژه ترجمه بزرگ در جریان است، ترجمه وردپرس جستجوگرها در به همان اندازه که به ۲۴ زبان. تا کنون، ترجمه برای هلندی فرانسوی و کامل هستند، اما ما هنوز نیاز به کمک در بسیاری از زبان های دیگر، بنابراین اگر شما در ترجمه خوب است، لطفا با ما در translate.yoast.com بپیوندید.

اخبار جستجوگرها
مطمئن باشید که نیز بررسی کنید حق بیمه ماژول اخبار جستجوگرها اگر شما نیاز به اخبار گوگل نقشه سایتها. این شدیدا با وردپرس SEO ادغام به شما قدرت ترکیبی از اخبار نقشه سایت و بهینه سازی موتورهای جستجو کامل به من بدهید.

منابعی برای مطالعه بیشتر
برای اطلاعات بیشتر، لطفا مقالات زیر:

وردپرس SEO آموزش.
وردپرس جستجوگرها – راهنمای قطعی توسط Yoast.
هنگامی که شما در جستجوگرها بزرگ، شما بهترین وردپرس میزبانی وب نیاز دارید.
صفحه خانگی رسمی وردپرس جستجوگرها پلاگین.
دیگر پلاگین وردپرس توسط نویسنده همان.
دنبال Yoast در فیس بوک و توییتر.
برچسب ها
جستجوگرها، جستجوگرها، Yoast SEO، گوگل، متا، توضیحات متا، بهینه سازی موتور جستجو، نقشه سایت XML، نقشه XML، نقشه گوگل، نقشه سایت، نقشه ها، روبات ها متا، RSS، بالا و پایین صفحه RSS، یاهو، بینگ، نقشه ها، XML ها نقشه سایت، وردپرس جستجوگرها، وردپرس طراحی شده توسط Yoast، yoast، multisite، متعارف، nofollow، noindex، کلمات کلیدی، کلمات کلیدی متا، توضیحات، ابزار وب مستر، ابزار وب مستر گوگل

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
  

برای دانلود قالب های رایگان حرفه ای به سون تم مراجعه کنید از این پس خدمات خود را در این وبسایت ارائه میدم

دانلود و دمو

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

درباره محمد تم وردپرس

محمد حسین مومنی هستم 25سالمه تقریبا 10 سال از زندگیم رو تو نت گذروندم و از استاد خودم گوگل نکاتی یاد گرفتم که خوشحال میشم بقیه کاربران اینترنت هم استفاده کنند من در زمینه طراحی و ویرایش و شخصی سازی تم و قالب وردپرس تخصص دارم و در نکات امنیتی و سئو (بهینه سازی ) هم در حد کاربردی سر رشته دارم

۷ دیدگاه در “بهترین افزونه سئو وردپرس wordpress seo yoast”

 1. ماندگار مرداد ۳۱, ۱۳۹۳ در ۹:۲۵ ق.ظ #

  ممنون اینم خیلی خوب بود

  ممنون

 2. امنیت برتر شهریور ۱۱, ۱۳۹۳ در ۸:۲۰ ق.ظ #

  عالی بود خیلی دنبالش بودم

 3. فرهاد شهریور ۱۶, ۱۳۹۳ در ۴:۳۱ ب.ظ #

  سلام
  افزونه all seo pack خوبه یا این ؟

  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • محمد تم وردپرس شهریور ۱۶, ۱۳۹۳ در ۸:۲۶ ب.ظ #

   سلام – ۲تاشون خوبن اینا راهنما هستن مهم نحوه فعالیت شما و مطالب شما هست که بازدید شما رو تشکیل میدن

 4. بلیان آبان ۲۹, ۱۳۹۳ در ۶:۵۰ ق.ظ #

  ممنون

 5. امیر بهمن ۱۱, ۱۳۹۳ در ۲:۱۵ ب.ظ #

  سلام افزونه yoast پیوند یکتا مطالب در متور های جستجو گر نمایش نمیده کدومش بهتره نمایش بده یا نه؟

  • محمد تم وردپرس بهمن ۱۲, ۱۳۹۳ در ۹:۴۹ ق.ظ #

   سلام پیوند های یکتای سایتتون رو از قسمت تنظیمات پیوند های یکتا بر روی نام نوشته قرار بدین

پاسخ دهید

تم وردپرس در يک نگاه

themewordpress/قالب وردپرس

پذيرنده انواع سفارشات طراحي قالب ، راه اندازي وبسايت ، امنيت ، سئو و بهينه سازي سايت ، طراحي گرافيک، راه اندازي سايت هاي شرکتي و فروشگاهي ، فارسي سازي پوسته هاي وردپرس.