غیر فعال کردن فید RSS وردپرس ( به دو روش دستی و افزونه )

غیر فعال کردن فید RSS وردپرس

با سلام امشب میخوایم غیر فعال کردن فید RSS وردپرس ( به دو روش دستی و افزونه )  رو آموزش بدیم . از اون جایی که مطالب هر سایت از طریق ار اس اس یا همون فید کپی میشن و باعث ضربه خوردن و افت ورودی و ترافیک سایت میشه لازم دونستیم افزونه و کد دستی مورد نیاز این عمل رو در اختیارتون قرار بدیم.

خبر خوان سایت قسمت مفید سایت هست چون بخشی از کاربران از این قسمت سایت رو بازدید میکنن ولی در قسمتی دیگر روبات های خبر دزد نیز از همین قسمت مطالب سایت را کپی و به نام سایت خود ثبت میکنند و در صورتی که این کار به تعداد زیاد و زمان کوتاه انجام شود باعث ضربه خوردن اساسی به سایت و افت ورودی های گوگل میشود.

 

بریا غیر فعال کردن Rss خوراک سایت به صورت دستی باید کد زیر روه به به قسمت function.php قالب وردپرس تون اضافه کنید. با اضافه کردن این کد خوراک سایت شما غیر فعال میشود.

<?php
  function cwc_disable_feed() {
	wp_die( __('No feed available,please visit our <a href="'. get_bloginfo('url') .'">homepage</a>!') );
}
add_action('do_feed', 'cwc_disable_feed', 1);
add_action('do_feed_rdf', 'cwc_disable_feed', 1);
add_action('do_feed_rss', 'cwc_disable_feed', 1);
add_action('do_feed_rss2', 'cwc_disable_feed', 1);
add_action('do_feed_atom', 'cwc_disable_feed', 1);
    ?>

دقت کنید قبل از وارد کردن این کد یک بکاپ از فایل فانکشن دات پی اچ پی خودتون بگیرین که در صورت مشکل داشتن یا تداخل ریکاوری کنید.

روش بعدی حذف خوراک سایت استفاده از افزونه disable-feeds هست شما با این افزونه به راحتی میتونین آدرس فید سایتتون رو به صفحه اصلی سایتتون ریداریکت کنید و قسمت فید سایتتون رو برای همگان و روبات های خبر دزد غیر فعال کنید.

افزونه دیسیبل فید تنظیمات خاصی نداره بلا فاصله پس از اپلود و نصب و فعال سازی  بدونه  مشکل و تنظیمات فید شما را غیر فعال و redirect  میکند.

برای دانلود افزونه disable-feeds دیسیبل فیدز کلیک کنید

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
  

برای دانلود قالب های رایگان حرفه ای به سون تم مراجعه کنید از این پس خدمات خود را در این وبسایت ارائه میدم

دانلود و دمو

Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

درباره محمد تم وردپرس

محمد حسین مومنی هستم 25سالمه تقریبا 10 سال از زندگیم رو تو نت گذروندم و از استاد خودم گوگل نکاتی یاد گرفتم که خوشحال میشم بقیه کاربران اینترنت هم استفاده کنند من در زمینه طراحی و ویرایش و شخصی سازی تم و قالب وردپرس تخصص دارم و در نکات امنیتی و سئو (بهینه سازی ) هم در حد کاربردی سر رشته دارم
هیچ دیدگاهی ارسال نشده.

پاسخ دهید

تم وردپرس در يک نگاه

themewordpress/قالب وردپرس

پذيرنده انواع سفارشات طراحي قالب ، راه اندازي وبسايت ، امنيت ، سئو و بهينه سازي سايت ، طراحي گرافيک، راه اندازي سايت هاي شرکتي و فروشگاهي ، فارسي سازي پوسته هاي وردپرس.