تبلیغات

تبلیغات تم وردپرس

تبلیغات هزینه نیست بلکه سرمایه است

امروزه مدیران کار آمد، این جمله را یک شعار نمیدانند! بلکه تبلیغات در دنیای رقابتی امروز، برای کسب موفقیت، از یک انتخاب ساده اختیاری ، به یک اجبار تبدیل شده است. اگر یک مقدار  ریزبینانه  تر نیم نگاهی  به  شرکت های بزرگ در دنیا و همچنین در کشور خودمان بیندازید، متوجه می شوید که در ذهن مردم شرکت های  بزرگ، شرکتهایی هستند که بیشتر دیده می شوند. یعنی بیشتر تبلیغ می کنند و همیشه  تبلیغ می کنند و یا به بیان بهتر همیشه تبلیغ شرکتهای بزرگ و موفق دیده می شود. بنابراین شما هم اگر  می خواهید  سازمان / شرکت / فروشگاه / متخصص / مهندس / مشاور و … بزرگ و شناخته شده و معتبری باشید، یکی از مهمترین  راههای آن، تبلیغ  مناسب خدمات، محصولات، و توانمندیهای خودتان هست تا دیگران شما  را درست  و کامل  بشناسند.

تبلیغات در وبسایت تم وردپرس به شرح زیر است  لطفا قبل از واریز قوانین تبلیغات رو هم مطالعه کنید.

———————————————————————–

تبلیغات بنری    در سایز    ۴۶۸*۶۰ پیکسل  در سربرگ ( قسمت بالای سایت کنار لوگو ) قرار میگیرد هزینه این بنر برای یک ماه کامل ۳۵٫۰۰۰ تومان میباشد برای سفارش این بنر بر روی خرید کلیک کنید.

———————————————————————–

تبلیغات بنری در سایز  ۲۴۰ * ۱۲۰ پیکسل : این بنر در ساید( ستون سمت چپ از دید کاربر ) بار قرار میگیردو در تمامی صفحات قابل مشاهده میباشد هزینه این بنر تبلیغاتی ۲۵۰۰۰ تومان میباشد برای سفارش این بنر بر روی خرید کلیک کنید.

———————————————————————–

لطفا پس از واریز از طریق فرم ارتباط با ما لینک بنر و وبسایت خود را جهت درج تبلیغ ارسال نمایید

———————————————————————–

قوانین تبلیغات در سایت تم وردپرس :

تبلیغات شما نباید مرتبط با کار ما یعنی در حوضه وردپرس باشد ( تبلیغاتی همچون فروش قالب افزونه و طراحی سایت و….)

از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.

درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در سایت، بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در تم وردپرس باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت تم وردپرس هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد .

در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

سایت تم وردپرس در قبال تبلیغات نمایش داده شده، هیچ مسئولیتی ندارد.

محتوای نگارشی تبلیغات ارسالی پس از تایید سایت، قابل نمایش خواهد بود.

نوع طراحی تمامی تبلیغات تصویری به صورت JPG یا GIF و با حجم کم می باشد. (حداکثر ۱۰۰kb)

تبلیغات به ترتیب تاریخ سفارش در سایت قرار می گیرند و تبلیغات جدید در هر موقعیت نسبت به قبلی بالاتر قرار خواهد گرفت.

تم وردپرس در يک نگاه

themewordpress/قالب وردپرس

پذيرنده انواع سفارشات طراحي قالب ، راه اندازي وبسايت ، امنيت ، سئو و بهينه سازي سايت ، طراحي گرافيک، راه اندازي سايت هاي شرکتي و فروشگاهي ، فارسي سازي پوسته هاي وردپرس.