پوسته وردپرس Solution سلوشن

پوسته وردپرس Solution سلوشنپوسته وردپرس Solution سلوشن در معنا به معنای راه حل هست این پوسته کاملا شخصیتی و جذاب مناسب سایت های املاک و سایت هایی با موضوعات جدی  و رسمی اداری هست.

قالب سلوشن یکی از بهترین قالب های رایگان موجود در قالب های رایگان وردپرس هست . پنل مدیریت قوی پشتیبانی از منو ها بهینه بودن و شرکتی و استاندارد بودن کد های قالب و اسلایل و رنگ بندی خوب و مناسب همه و همه این پوسته را شایسته وبسایت های خوب و کاربردی نمایش میدهد.

پوسته وردپرس Solution سلوشن راه حل مناسب برای طراحی های املاک و مستغلات و یا کسب و کار وب سایت می باشد. موضوع استفاده از چارچوب SMT باید ویژگی های زیادی برای کمک به شما به راحتی مدیریت و کنترل در مدیریت داشبورد داشته باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
  

برای دانلود قالب های رایگان حرفه ای به سون تم مراجعه کنید از این پس خدمات خود را در این وبسایت ارائه میدم

دانلود و دمو

Tags: , , , , , , , , , ,

درباره محمد تم وردپرس

محمد حسین مومنی هستم 25سالمه تقریبا 10 سال از زندگیم رو تو نت گذروندم و از استاد خودم گوگل نکاتی یاد گرفتم که خوشحال میشم بقیه کاربران اینترنت هم استفاده کنند من در زمینه طراحی و ویرایش و شخصی سازی تم و قالب وردپرس تخصص دارم و در نکات امنیتی و سئو (بهینه سازی ) هم در حد کاربردی سر رشته دارم
هیچ دیدگاهی ارسال نشده.

پاسخ دهید

تم وردپرس در يک نگاه

themewordpress/قالب وردپرس

پذيرنده انواع سفارشات طراحي قالب ، راه اندازي وبسايت ، امنيت ، سئو و بهينه سازي سايت ، طراحي گرافيک، راه اندازي سايت هاي شرکتي و فروشگاهي ، فارسي سازي پوسته هاي وردپرس.